Przejdź do treści
Szkoła Katolicka
Szkoła Katolicka
Szkoła Katolicka
Przejdź do stopki

O nas

Treść

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2023/2024:

mgr Franciszek Brzozowski – dyrektor szkoły

mgr Aneta Udała - wicedyrektor ds. nadzoru pedagogicznego, wychowawca klasy VI, matematyka, informatyka

mgr Magdalena Bogacka - koordynator ds. II etapu edukacyjnego (4-8), wychowawca klasy VA, muzyka, wychowawca świetlicy, zajęcia rozwijające zdolności

mgr Justyna Goldman - koordynator ds. projektów interdyscyplinarnych i edukacyjnych, wychowawca klasy VII, język polski, zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej

mgr Mirosława Kłaput - koordynator ds. współpracy z rodzicami, wychowawca klasy IIIA, edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające zdolności, wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Angelika Kołodziej - koordynator ds. I etapu edukacyjnego (1-3), wychowawca klasy IB, edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające zdolności, wychowawca świetlicy szkolnej, zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej

mgr Maria Matlak - koordynator ds. uczenia się uczniów i metodyki pracy, wychowawca klasy IVA, j. angielski, wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Natalia Widlarz  - koordynator ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Ks. mgr Jacek Jezierski SAC -  kapelan, katecheta, pedagog specjalny

 

mgr Bogumiła Bańdura - wychowanie do życia w rodzinie

mgr Renata Barcik  - chemia, wychowawca świetlicy szkolnej

mgr inż Jolanta Bargiel - wychowawca klasy VIII, matematyka, chemia

mgr Agnieszka Bieniecka - logopeda, pomoc wychowawcy w klasie I, zajęcia w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej

lic. Monika Boba - wychowawca oddziału przedszkolnego OP1 Misie, wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Beata Bryndza -  język angielski w klasach I-III i w oddziałach przedszkolnych, wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Tomasz Cibor - wychowanie fizyczne, zajęcia korekcyjne, zajęcia rozwijające zdolności, wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Beata Ćwięk  - doradztwo zawodowe

mgr Alina Dyrcz-Kowalska - WOS

mgr Piotr Elżbieciak - wychowanie fizyczne, zajęcia korekcyjne, zajęcia rozwijające zdolności, wychowawca świetlicy szkolnej, opiekun pocztu sztandarowego

mgr Małgorzata Esveld-Gotkiewicz - język angielski, język niemiecki, wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Aleksandra Faber - fizyka, matematyka, opiekun samorządu szkolnego

mgr Ewelina Franczak - wychowawca klasy IIIB, edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy szkolnej, zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej

mgr Grzegorz Frytek - psycholog

mgr Ewa Gawlik - wychowawca oddziału przedszkolnego OP2 Wiewiórki, wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Karolina Gracjasz - język polski dla Uchodźców

mgr Ewa Hutniczak -  wychowawca klasy IIA, edukacja wczesnoszkolna, zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej

mgr Zofia Hyleńska - historia, biblioteka

mgr Katarzyna Jarosz - kierownik świetlicy, wychowawca świetlicy szkolnej, informatyka, zajęcia rozwijające zdolności

mgr Iwona Kasolik - wychowawca klasy IIB, edukacja wczesnoszkolna, logopeda, zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej, wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Małgorzata Kęder, pedagog, wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Aleksandra Kołakowska  - wychowawca klasy VB, j. angielski

mgr Agnieszka Korbel-Marcol - wychowawca klasy IA, edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy szkolnej, logopeda, zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej

mgr Danuta Kowalik - język hiszpański

mgr Małgorzata Listwan - biologia, wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Mariusz Macheta  - plastyka 

mgr Marcin Merak - technika

mgr Patrycja Momot - wychowanie fizyczne

mgr Justyna Okręglicka - pedagog, wychowawca  świetlicy szkolnej,  

mgr Przemysław Ryś - katecheta, wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Maria Sitarz -  wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Katarzyna Studnicka - zajęcia w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej

mgr Joanna Szeląg - język angielski 

mgr Ewa Wacław - wychowawca klasy VIA, geografia, nauczyciel współorganizujący kształcenie, zajęcia w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej

mgr Justyna Widlarz - wychowawca  świetlicy szkolnej

mgr Marta Włodarczyk - wychowawca klasy IVB, język polski

mgr Jacek Wojewodzic - przyroda, geografia, informatyka

mgr Magdalena Wyrwiak - wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy szkolnej

 

Pracownicy administracji:

mgr Katarzyna Kowalczyk - sekretarz szkoły

Joanna Mrzyk - asystent dyrektora, koordynator do spraw operacyjnych

 

Pracownicy obsługi:

Dorota Zemła - kierownik obsługi

Monika Miarka - woźna oddziałowa

Beata Żak - woźna oddziałowa

 

159162