Przejdź do treści
Szkoła Katolicka
Szkoła Katolicka
Szkoła Katolicka
Przejdź do stopki

Małopolskie finały Igrzysk dzieci i młodzieży szkolnej na pływalni AQUARIUS w Myślenicach

Małopolskie finały Igrzysk dzieci i młodzieży szkolnej na pływalni AQUARIUS w Myślenicach

Treść

W dniu 25 – 26.03.2024 r. odbyły się małopolskie finały Igrzysk dzieci i młodzieży szkolnej na pływalni AQUARIUS w Myślenicach. Celem zawodów było wyłonienie najlepszej drużyny oraz uczniów w pływaniu szkół podstawowych województwa Małopolskiego, ale także popularyzacja pływania jako czynnej formy uprawiania rekreacji sportowej i spędzania czasu wolnego.
Zawody zostały rozegrane w podziale na dwie kategorie :
Rocznik 2014 – 2016 na dystansie 25 m
Rocznik 2011 – 2013 na dystansie 50 m w stylu dowolnym, klasycznym, grzbietowym, motylkowym
Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie w składzie : Milena Gałuszka kl. II b (styl klasyczny); Jan Domagała kl. II a (styl klasyczny); Mikołaj Habrzyk kl. III a (styl grzbietowy);
Alan Simsak kl. IV a (styl klasyczny) oraz Igor Krawczyk kl. 7 (styl klasyczny).

Tegoroczna rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, pomimo że zawodnicy wyjechali bez medalu prezentowali imponujące umiejętności pływackie dostarczając dużych emocji uczestnikom jak i widzom. Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie, wspaniałą walkę oraz wytrwałość .
Należą im się ogromne gratulacje !!! Po dwudniowych zmaganiach awodnicy wyjechali z nowymi doświadczeniami oraz większą motywacją do dalszej pracy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy. 

153946